Wikipedia

Результаты поиска

четверг, 28 апреля 2016 г.

Якби замість Місяця були планети Сонячної системи

Якби замість Місяця були планети Сонячної Системи. Альтернативна історія.


четверг, 21 апреля 2016 г.

Найживописніші місця планети

Навколишній світ такий прекрасний. Пропоную підбірку надзвичайних фотографій з різних куточків нашої планети.


Кападокія, Туреччина

Салар де Уюні, Болівія

Португалія

Парк Ашикага, Японія


Пустеля Наміб, Намібія

Мілфорд Саунд, Нова Зеландія


Муннар, Індія

Кіото, Японія

четверг, 14 апреля 2016 г.

Знімки Google Earth на мільйон доларів

1

Фотографії з космосу, які вражають своєю нереальною красою. Сплутати карти з макросвітом або картинами імпресіоністів? Легко! Фантастичні краєвиди ховаються в найнесподіваніших місцях планети.

Судан, Порт-Судан (узбережжя)
3

Санлукар-ла-Майор, Іспанія
14

Сонора, Мексика
16

Росток, Німеччина
19

Якутія, Росія
22

Південний захід Ірану
24

четверг, 7 апреля 2016 г.

Якби замість Сонця були інші зірки

Так виглядало б наше небо, якби замість Сонця були  інші зірки, такі, як Альфа-Центавра, Сіріус, Вега, Арктур або Полярна зірка.


пятница, 25 марта 2016 г.

Злісний французький бульдог прогнав двох ведмедів

І знову про вигнаних ведмедів.
Двоє молодих ведмедів прогулювалися по околицях міста Монровія, Каліфорнія, США, і вирішили зайти в один двір. Де їх зустрів 9-кілограмовий французький бульдог Жюль, який терпіти не може чужинців біля свого будинку. Ні секунди не роздумуючи він стрімко кинувся на ведмедів, які явно не очікували такого продовження прогулянки. Незважаючи на те, що ведмеді були як мінімум на 35 кг більше бульдога, вони розбіглися як нашкодили хлопчаки. Ведмедям було дійсно страшно.
Дане відео

четверг, 17 марта 2016 г.

Сім нових чудес світу


1. Річка Амазонка. 
Охоплюючи сім мільйонів квадратних кілометрів і поширившись по дев’яти країнам, Басейн Амазонки багатий вражаючими і найбільш незвичайними різновидами мешканців тропічного лісу на Землі. Більш ніж 500 ссавців, 175 ящірок, більш ніж 300 інших видів рептилій, одна третина птахів у світі і приблизно 30 мільйонів видів комах конкурують за виживання в хащах джунглів Амазонки. Життєва сила тропічного лісу - Річка Амазонка - є найбільшою річкою в світі. З повним потоком вона перевищує десять найбільш повноводних річок у всьому світі, разом узятих. Потоки Амазонки несуть приблизно 105 мільярдів літрів води в Атлантику кожну хвилину. Немає жодного моста, що перетинає цю могутню річку – справжнє диво природи, головну водну артерію планети.
Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

2. Бухта Халонг. 
Незліченні туристи стікаються до В’єтнаму з єдиною метою – відвідати дивовижну затоку Халонг. Приблизно 1,900 островів, головним чином нежилих і незачеплених людською присутністю, займають приблизно 1,553 квадратних кілометри площі з приголомшливо красивим видом на море. Величезні печери і численні озера, знайдені в деяких островах, є ще одним фактором, який робить бухту Халонг одним з найкрасивіших куточків світу. Численні плаваючі села рибалок на тлі величних скель, ці пейзажі залишаться в серці назавжди. Такі чудеса природи обов’язково заслуговують відвідування.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

3. Водоспади Ігуасу.
Ніякі слова не можуть описати велич і красу 275 водоспадів, складових Ігуасу . Розташований на кордоні між бразильським штатом Парана і аргентинським Мізайонес, водоспад Ігуасу простягається на більш ніж 2,700 метрів і оточений двома національними парками з рідкими різновидами представників дикої природи. Два оглядових шляхи доступні туристам. Виберіть більш низький, що веде до основи водоспаду, або верхній з вражаючим панорамним видом – обидва варіанти залишать Вас в повному захопленні.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

4. Острів Чеджу – Корейська перлина.
Чудеса природи є і в Кореї. Розташований поруч з південним наконечником Південної Кореї, Острів Чеджу – прекрасний вибір для захоплених пішим туризмом, спостереженням заходу сонця на тлі океану, верховими поїздками на конях або просто відпочинку на піщаних пляжах. Хоча туризм на Чеджу набирає все більших обертів, острову вдається зберегти його райський спокій, і багато місця збережені недоторканими. Центральна визначна пам’ятка Чеджу – Халласан, найвища гора в Південній Кореї і бездіяльний вулкан, який височить на 1,950 метрів над рівнем моря. Перлина Кореї Чеджу – справжнє диво.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу
Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

5. Національний парк Комодо.
Спочатку створений, щоб зберегти місцевого дракона Комодо, Національний парк в Індонезії тепер захищає всю біо різноманітність трьох найбільших островів – Комодо, Рінка і Падар, так само як і численних менших острівців, що мають вулканічне походження. Скелясті схили, пишна рослинність, білосніжні пляжі й блакитні води з кораловими рифами – все це заповнюють безтурботний спокій Національного парку. Присутність гігантських агресивних ящірок, однак, надає парку певну атмосферу різкості і гострих відчуттів.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

6. Підземна річка Пуерто Принцеса.
Пуерто Принцеса протікає через печеру приблизно в 50 км на північ від однойменного міста на Філіппінах. Ясна, приваблива лагуна, оточена древніми деревами, приведе Вас до дивовижної підземної річки. Відправившись на екскурсію по 8.2-кілометровій судноплавній річці туристи потрапляють в темне, зловісне королівство переважної тиші і гігантських карстових утворень.Формовані протягом сотень років значні сталагміти і сталактити часто нагадують реальні об’єкти і істоти. До відкриття в 2007 році підземної річки на півострові Юкатан Пуерто Принцеса вважалася самим довгим підземним водним шляхом в світі. У список чудес природи її, ймовірно, включили через незвичайні пейзажі і таємничу атмосферу.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

7. Столова гора Кейптауна.
Столова гора – південноафриканський символ і сама пізнавана визначна пам’ятка Кейптауна. Гора з плоскою вершиною з піками, що досягає 1,086 метрів над рівнем моря, виникла в результаті шести мільйонів років ерозії. Відмітна ознака унікальної екосистеми – найбагатше, і одночасно найменше квіткове королівство в світі, що включає 250 різних різновидів маргариток. Гора помітна з будь-якої точки Кейптауна, а з вершини відкривається вид на неймовірні пляжі Кейптауна. Поїздка на канатній дорозі до вершини – незабутній досвід, який назавжди залишиться в пам’яті, як одне з найкращих спогадів у житті.

Чудеса Природи: 7 нових природних чудес світу

Чудеса природи з цього списку безсумнівно заслуговують увагу, але це не означає, що список остаточний. Щорічно будуть проводитися нові голосування та конкурси, де номінанти можуть виявитися зовсім іншими. Ми ж і в перед будемо розповідати Вам про найкрасивіших місцях планети.

среда, 9 марта 2016 г.

Кращі спортсмени проти представників тваринного світу

Багато спортсменів прагнуть досягти свого кращого результату. Але навіть ті, хто зміг досягти такого рівня і здобути світову першість, не зможуть у фізичних здібностях зрівнятися з тваринами.
 1

2

3

4

четверг, 3 марта 2016 г.

Гарбуз із 800-річного насіння. Це просто неймовірно!



2

Археологічні розкопки на території резервації «First Nation's Menominee», що в американському штаті Вісконсині, привели до несподіваних результатів. У процесі дослідження місцевості була виявлена ​​крихітна ємність з глини, в якій лежало насіння гарбуза.

3

Даний вид гарбуза-сквошу давно вважався вимерлим. Після аналізу виявилося, що насінню порядку восьми століть, і воно цілком може дати врожай. Новий вид був названий гете-окосомін, що буквально перекладається як "великий старий кабачок".
3_04

3_05

Група канадських студентів провела успішний експеримент з вирощування гарбуза зі знайденого насіння. Результат ви можете подивитися самі. Студенти доклали чимало зусиль і тепер пожинають плоди своєї праці. Погодьтеся, не кожен день археологам трапляється покуштувати те, що вони розкопали.

пятница, 26 февраля 2016 г.

Білка катається на водних лижах

На відео білка по кличці Tвіггі із задоволенням катається на водних лижах на радість публіці.

суббота, 20 февраля 2016 г.

Мачу-Пікчу

Мачу-Пікчу зараз сильно відрізняється від того захованого в затишному коконі з дерев і чагарників казкового міста. Але тут, як і раніше хмари приховують будови, вузька ущелина внизу притягує і в той же час лякає бурхливою гірською річечкою, по прямовисних скелях ходять лами, а приплив туристів закінчується тільки ввечері, коли комплекс закривають.

Мачу-Пікчу_4

четверг, 11 февраля 2016 г.

Горбатий кит зробив сальто

На відео ви побачите неймовірне. Пасажир круїзного судна зняв на мобільний телефон справді унікальне видовище. Горбатий кит несподівано виринув з води та зробив сальто прямо на очах туристів!

среда, 3 февраля 2016 г.

Як виглядають жорстокі бої в дикій природі




1


У дикій природі існують свої правила виживання, і одне з них свідчить: "Убий або будь вбитим". У боротьбі за їжу, партнера, потомство тварини влаштовують воістину жорстокі бої, фотографії яких я і хочу представити вам сьогодні.

2

5

4

6

9

пятница, 29 января 2016 г.

Дельфін повернув дівчині загублений в океані телефон

Під час морської прогулянки, невезуча туристка упустила в воду свій смартфон. Але доброзичливий дельфін швидко допоміг дівчині повернути його

четверг, 21 января 2016 г.

Морський слимак, схожий на овечку

5

Це вівця! Це корова! Ні, це Costasiella kuroshimae. Цей чарівний морський слимак, чиї оченята-намистинки і вушка-рецептори роблять його схожим на вівцю з мультфільму, харчується водоростями. І це єдина жива істота у світі, здатна здійснювати фотосинтез.

Слимак виростає до 5 мм у довжину і мешкає у водах Японії, Індонезії та Філіппінських островів.
Поїдаючи водорості, слимак висмоктує хлоропласти і включає їх у свої внутрішні органи. Цей процес, по суті, робить слимаків сонячними батареями!
2


3


4

пятница, 15 января 2016 г.

Покинуте рибальське село в Китаї
1
У гирлі китайської річки Янцзи знаходиться архіпелаг Шангсі, який налічує близько 400 невеликих островів. На одному з цих островів, де знаходиться занедбане рибальське село, побував фотограф Тан Юхонг. Знімки Тана показують, як повільно, але планомірно природа поглинає місце, покинуте людиною.

0

среда, 6 января 2016 г.



Кішка, що прогнала ведмедя

На Алясці в місцевості Ігл-Рівер домашня кішка африканської породи Саванна по кличці Нені прогнала з ганку хазяйського будинку чорного ведмедя. Хижачка побачила барибала через скло вхідних дверей і здійснила в його бік різкий випад. Ведмідь від несподіванки сильно злякався і вирішив швидко ретируватися: почав задкувати, звалився з ганку, після чого втік у ліс.

1